Reklama

Teraz Gostynin - z nami możesz wszystko! [SPRAWDŹ NASZE OFERTY]

Opublikowano:
Autor:

Teraz Gostynin - z nami możesz wszystko! [SPRAWDŹ NASZE OFERTY] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prowadzisz własną firmę, jesteś odpowiedzialny za sprzedaż? Chcesz zyskać stałych klientów oraz trafić ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców? Skorzystaj z oferta naszej agencji reklamowej! Oferta reklamowa na portalu TerazGostynin.pl daje Ci o największy wybór możliwości! Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety usług, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zareklamować Twoją działalność.

Prowadzisz własną firmę, jesteś odpowiedzialny za sprzedaż? Chcesz zyskać stałych klientów oraz trafić ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców? Skorzystaj z oferta naszej agencji reklamowej! Oferta reklamowa na portalu TerazGostynin.pl daje Ci o największy wybór możliwości! Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety usług, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zareklamować Twoją działalność.

Banery reklamowe 
Najpopularniejsza i bardzo skuteczna forma reklamy internetowej, która w  graficznej formie przekazuje treści informacyjne bądź reklamowych, często będąca odnośnikiem do strony promowanego produktu. Banery publikujemy w najwidoczniejszych częściach strony, dzięki czemu są widoczne i dostępne dla czytelników. 

Artykuły sponsorowane 
Publikujemy artykuł zredagowany przez klienta. Artykuł posiada swoją podstronę oraz odnośniki do niego na stronie głównej.

Promocja w Social Mediach
Zajmujemy się profesjonalną obsługą stron firmowych na Facebooku - największym portalu społecznościowym. Oferujemy pełne wsparcie od chwili utworzenia profilu, redagowanie treści, tworzenie unikatowych grafik, monitorowanie ruchu na stronie i raportowanie.

Prowadzimy własną stronę firmową, która zgromadziła ponad 3500 fanów, a wyświetlenia publikowanych przez nas treści znacznie przekraczają tę liczbę. Oferujemy możliwość promowania Państwa usług lub działalności za pośrednictwem naszego konta – to szybkie rozwiązanie pozwoli błyskawicznie otrzeć z informacją to kilku tysięcy użytkowników Facebooka.    

Oferujemy również prowadzenie stron firmowych na portalach YouTube i Instagram.

Reklama wideo/spot radiowy (nowość)
Reklama wideo, czy spot radiowy to doskonała okazja przy przyciągnąć nowych klientów. Oferujemy Państwu możliwość realizacji profesjonalnych materiałów wideo oraz spotów radiowych i publikacje w portalu TerazGostynin.pl, YouTube w radiu, bądź w telewizji.

Ulotki, banery, plakaty, wizytówki, gazeta (projekt/wydruk)
Jeśli chcesz zamówić u nas reklamę nie musisz martwić się o projekt graficzny materiałów reklamowych – przygotujemy to dla Ciebie! Jeśli uważasz, że reklama internetowa to za mało, oferujemy wydruk tradycyjnych materiałów reklamowych w każdym formacie.

Kontakt: redakcja@terazgostynin.pl, tel: 882 760 509; 737 164 001

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE