Reklama

The Beatles na jazzowo, czyli Music Friends na Rynku w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

The Beatles na jazzowo, czyli Music Friends na Rynku w Gostyninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach letniej akcji Uliczny Projekt Prowokacja zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury, w piątek odbył się przedostatni koncert na gostynińskim Rynku.

W ramach letniej akcji Uliczny Projekt Prowokacja zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury, w piątek odbył się przedostatni koncert na gostynińskim Rynku.

Tym razem w centrum naszego miasta widzowie mogli usłyszeć jazzowe aranżacje przebojów zespołu The Beatles w wykonaniu Music Friends. Na scenie rozbrzmiewał dźwięk saksofonu i fortepianu. Przed publicznością wystąpili m. in. Michał Bartosiak, Krzysztof Sochacki i Konrad Szyperski. Muzycy podczas koncertu mogli przypomnieć wszystkim uczestnikom formację, którą tworzyli m. in. John Lennon czy Paul McCartney, którzy prawie przez całe lata sześćdziesiąte wyznaczali nowe trendy muzyczne, a ich utwory były wzorem dla przyszłych zespołów. Dzięki Music Friends starsze pokolenie z pewnością mogło przenieść się do swoich młodzieńczych lat. Podczas koncertu nie zabrakło również dzieci oraz młodzieży.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE