Reklama

To już pewne: Wampir z Bytowa trafi do Gostynina

Opublikowano:
Autor:

To już pewne: Wampir z Bytowa trafi do Gostynina - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zapadła ostateczna decyzja w sprawie jednego z najgroźniejszych polskich seryjnych morderców. Dziś Sąd Apelacyjny w Gdańsku uznał Leszka Pękalskiego za stwarzającego zagrożenie dla społeczeństwa i podjął decyzję o umieszczeniu go w zamkniętym ośrodku w Gostyninie.

Zapadła ostateczna decyzja w sprawie jednego z najgroźniejszych polskich seryjnych morderców. Dziś Sąd Apelacyjny w Gdańsku uznał Leszka Pękalskiego za stwarzającego zagrożenie dla społeczeństwa i podjął decyzję o umieszczeniu go w zamkniętym ośrodku w Gostyninie.

25-letni wyrok pozbawienia wolności dla Pękalskiego upłynął w grudniu ubiegłego roku. Adwokat Wampira z Bytowa, jak nazywany jest podejrzany o dokonanie kilkudziesięciu zabójstw Leszek Pękalski, apelował od wyroku sądu okręgowego, który nakazał umieszczenie jego klienta w Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie. Pełnomocnik mordercy zapewniał, że L. Pękalski nie stwarza już żadnego zagrożenia. Sąd Apelacyjny w Gdańsku był jednak zupełnie innego zdania i podtrzymał wyrok sądu niższej instancji.

W wyniku dzisiejszej decyzji sądu, Wampir z Bytowa w grudniu zostanie umieszczony w gostynińskim ośrodku, gdzie dołączy m.in do Mariusza Trynkiewicza i Henryka Z. Do tego czasu pozostanie w więzieniu.

.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE