Reklama

Tomasz Cichocki najpopularniejszym dzielnicowym

Opublikowano:
Autor:

Tomasz Cichocki najpopularniejszym dzielnicowym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Konkurs na „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2016 roku” został rozstrzygnięty. Najwięcej głosów oddanych przez mieszkańców zebrał dzielnicowy asp.szt. Tomasz Cichocki. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się dzielnicowy z PP w Pacynie mł.asp. Adam Kucharski.

Konkurs na ?Najpopularniejszego Dzielnicowego 2016 roku? został rozstrzygnięty. Najwięcej głosów oddanych przez mieszkańców zebrał dzielnicowy asp.szt. Tomasz Cichocki. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się dzielnicowy z PP w Pacynie mł.asp. Adam Kucharski.

W tym roku mieszkańcy powiatu gostynińskiego swoje głosy mogli oddawać za pomocą ankiet papierowych oraz sond internetowych. Mieszkańcy w anonimowych ankietach oddawali głos na swojego kandydata, wyrażali podziękowania za codzienną służbę, pomoc i zaangażowanie policjantów. Dzielnicowy z największą liczbą głosów asp.szt. Tomasz Cichocki opiekuje się rejonem IV, w skład którego wchodzą m.in. Sokołów, Białotarsk, Rybne, Budy Kozickie, Leśniewice czy Sieraków. Drugie miejsce na najpopularniejszego dzielnicowego zajął dzielnicowy z terenu gminy Pacyna – mł.asp. Adam Kucharski.

Dzisiaj w świetlicy gostynińskiej komendy w obecności Komendanta Powiatowego Policji insp. Zbigniewa Włodkowskiego oraz Starosty Gostynińskiego Tomasza Matuszewskiego policjantom wręczono wyróżnienia i nagrody.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE