Reklama

Tomasz Sarniak drugi w konkursie „Nauczyciel Muzyki 2017”

Opublikowano:
Autor:

Tomasz Sarniak drugi w konkursie „Nauczyciel Muzyki 2017” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 24 tysiące głosów, które nauczyciel muzyki z Gostynina otrzymał w internetowym głosowaniu, dało mu drugie miejsce w konkursie Nauczyciel Muzyki 2017.

Ponad 24 tysiące głosów, które nauczyciel muzyki z Gostynina otrzymał w internetowym głosowaniu, dało mu drugie miejsce w konkursie  Nauczyciel Muzyki 2017.

Tomasz Sarniak uczy w dwóch szkołach – gostynińskiej „Jedynce” oraz płockiej „Dwunastce”. A w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki opiekuje się zespołem muzycznym. Na tym jednak jego muzyczna aktywność się nie kończy. Nagrywa płyty i koncertuje ze znanym płockim bardem Pawłem Wójcikiem, śpiewa w chórze Vox Singers. Wraz z Mateuszem Szymborskim posiada studio nagraniowe „Studio Garaż”.
Nic dziwnego, że tak ożywiona działalność muzyczna Tomasza Sarniaka dostrzeżona została przez Polskie Stowarzyszenie Edukacji i Animacji Muzycznej, które organizuje konkurs Nauczyciel Muzyki. Gostyniński muzyk i pedagog znalazł się w gronie 11 osób nominowanych do tytułu „Nauczyciel Muzyki 2017”. W internetowym głosowaniu zebrał ponad 24 tysiące głosów, co dało mu drugie miejsce. Podczas gali finałowej, która odbywała się w Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie, Tomasz Sarniak odebrał również dwie nagrody specjalne – przyznane mu przez Mazowiecki Instytut Kultury oraz Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków. 


– Nie mogłem uwierzyć, gdy zobaczyłem liczbę oddanych na mnie głosów – przyznał Tomasz Sarniak po zakończeniu uroczystości. – Wasze ogromne wsparcie i jeszcze większe serca sprawiły, że zdobyłem w plebiscycie doskonałe, drugie miejsce! Nie wiem jak Wam dziękować. Rozpiera mnie duma, że przyszło mi żyć wśród tak wspaniałych, bezinteresownych i życzliwych ludzi jak Wy!!!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE