Reklama

Tragiczny finał wypadku w Szczawinie: nie żyje jeden z poszkodowanych

Opublikowano:
Autor:

Tragiczny finał wypadku w Szczawinie: nie żyje jeden z poszkodowanych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pomimo prób sztabu medycznego szpitala, nie udało się ocalić życia młodego mężczyzny, jednego z trzech poszkodowanych w wypadku w Szczawinie Kościelnym. Sprawę bada prokuratura.

Pomimo prób sztabu medycznego szpitala, nie udało się ocalić życia młodego mężczyzny, jednego z trzech poszkodowanych w wypadku w Szczawinie Kościelnym. Sprawę bada prokuratura. 

Do wypadku doszło 16 maja, ok. godz. 21:20 na wyjeździe ze Szczawina Kościelnego w stronę Trębek. Osobowe renault scenic uderzyło ze znaczną prędkością w betonową barierkę znajdującą się na mostku przejazdowym, po czym dachowało w rzeczce. Pojazdem podróżowało 3 mężczyzn – 18 i 25-letni mieszkańcy gminy Szczawin Kościelny oraz 24-latek z gminy Gąbin. W wyniku uderzenia w barierkę, dwie osoby wypadły z auta przez przednią szybę, trzecia z podróżujących osób została zakleszczona w pojeździe. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali w Kutnie i Płocku. 

Jak się dowiadujemy, niestety, wczoraj rano, w wyniku poniesionych obrażeń, w szpitalu zmarł 18-latek z gminy Szczawin Kościelny. Był druhem Ochotniczej Straży Pożarnej Józefków.

Sprawa została przekazana do Prokuratury Rejonowej w Gostyninie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE