Reklama

Trener Zwoleń Team kończy sezon z rekordem trasy!

Opublikowano:
Autor:

Trener Zwoleń Team kończy sezon z rekordem trasy! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z wysoko podniesionym czołem tegoroczne zmagania kończy trener rolkarzy Zwoleń Team. W jubileuszowej V-tej edycji "Run & Rollspeed" w Jaśle, Łukasz Flejszer okazał się najlepszy na dystansie 10 km w konkurencji "łyżworolki szybkie", przy okazji bijąc dotychczasowy rekord trasy.

Z wysoko podniesionym czołem tegoroczne zmagania kończy trener rolkarzy Zwoleń Team. W jubileuszowej V-tej edycji "Run & Rollspeed" w Jaśle, Łukasz Flejszer okazał się najlepszy na dystansie 10 km w konkurencji "łyżworolki szybkie", przy okazji bijąc dotychczasowy rekord trasy.

W zawodach wzięło udział ponad dwustu zawodników.  Impreza sportowa rozpoczęła się w dniu 7 października, a na startujących czekały konkurencje: biegowe, nartorolkowe: techniką klasyczną 6km, łyżwową 10km, łyżworolki szybkie 10km, bieg 5km, dwubój.  Najmłodsza uczestniczka miała zaledwie 2 latka.

Uczniowski Klub Sportowy Zwoleń-Team reprezentował w Jaśle trener Łukasz Flejszer, który ok. godz. 12:00 rozpoczął zmagania w konkurencji "łyżworolki szybkie" na dystansie 10 km (7 pętli).  

Od samego startu z ponad 100 zawodników zawiązała się 3 osobowa grupa "uciekająca" na czele z Trenerem UKS-u. Tempo dość szybkie dochodzące do 48km/h (średnie 35km/h), częste zmiany doprowadziły grupę uciekającą do "ostatecznego czarowania się" tuż przed wyjściem z zakrętu na "ostatnią" 300 metrową prostą. Przeciwnicy nie wytrzymali zaatakowali pierwsi, ale czujnym kontratakiem odpowiedział Trener Zwoleń-Team, który pierwszy wszedł w 90 stopniowy zakręt i maksymalnym 300 metrowym finishem wpadł na metę z 0,8 sekundową przewagą nad dwójkom goniących /czas 16:41:7 min - rekord trasy. ...ubiegłoroczny czas: 20:53:74 minut/.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE