Reklama

Troje stypendystów z GCE odebrało wynagrodzenie w wysokości 4 tys zł

Opublikowano:
Autor:

Troje stypendystów z GCE odebrało wynagrodzenie w wysokości 4 tys zł - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Troje stypendystów Marszałka Województwa Mazowieckiego z Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego odebrało już pierwszą część pieniędzy. Uczniowie otrzymali w sumie ponad 4 tys. złotych.

Troje stypendystów Marszałka Województwa Mazowieckiego z Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego odebrało już pierwszą część pieniędzy. Uczniowie otrzymali w sumie ponad 4 tys. złotych.

Prestiżowe stypendia powędrowały do trzech uczniów z gostynińskiej szkoły: uczennicy Eweliny Wasiak z klasy II Technikum Budowlanego; ucznia Samuela Ledziona z tej samej klasy, który jest także stypendystą Prezesa Rady Ministrów oraz do Wiktora Rękawieckiego, ucznia III klasy Technikum Budowlanego - dwukrotnego laureata Stypendium Marszałka Województwa Mazowieckiego. Uczniowie musieli wykazać się ponadprzeciętnymi zdolnościami i umiejętnością napisania planu rozwoju zawodowego, wysoką średnią z przedmiotów zawodowych oraz punktowanym miejscem w olimpiadach, konkursach, turniejach minimum o zasięgu powiatowym.

Otrzymane pieniądze - w sumie ponad 4000 złotych stypendyści mogą przeznaczyć na zakup literatury fachowej, udział w zajęciach pozaszkolnych, konferencjach, seminariach, czy na zakup sprzętu komputerowego i oprogramowania. Opiekunem naukowym trójki stypendystów jest Bogumiła Łoś.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE