Reklama

Trójka może otrzymać dofinansowanie w wysokości blisko 150 tys. zł

Opublikowano:
Autor:

Trójka może otrzymać dofinansowanie w wysokości blisko 150 tys. zł - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Specjalny wniosek o dofinansowanie Szkoły Podstawowej nr. 3 w Gostyninie pt. ,,W drodze do sukcesu' pomyślnie przeszedł wstępną ocenę i został skierowany do dalszej oceny merytorycznej. Gostynińska szkoła może ubiegać się o dofinansowanie w wysokości blisko 150 tys. zł.

Specjalny wniosek o dofinansowanie Szkoły Podstawowej nr. 3 w Gostyninie pt. ,,W drodze do sukcesu' pomyślnie przeszedł wstępną ocenę i został skierowany do dalszej oceny merytorycznej. Gostynińska szkoła może ubiegać się o dofinansowanie w wysokości blisko 150 tys. zł.

Dofinansowanie ma zostać pozyskane z Europejskiego Funduszu Społecznego, a kwota ma wynosić 146.372,95 zł, natomiast łączny koszt projektu to 175.100,95 zł. Zakładane jest wsparcie na poziomie ponad 83% kosztów kwalifikowanych. Wsparciem mają zostać objęci uczniowie oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie. Placówka może otrzymać doposażenie w pomoce dydaktyczno-naukowe oraz wyposażenie techniczne konieczne do realizacji założeń projektu. Realizacja projektu ,,W drodze do sukcesu'' planowana jest od 14 sierpnia 2017 r. do 28 czerwca 2019 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE