Reklama

"Truck&Bus" - ogólnopolskie działania policyjne

Opublikowano:
Autor:

"Truck&Bus" - ogólnopolskie działania policyjne  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś, w całej Polsce odbywają się ogólnopolskie działania policyjne „Truck&Bus" mające na celu ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy. Akcja organizowana jest w ramach współpracy TISPOL - międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego policje drogowe z ponad dwudziestu krajów Europy. 

Dziś, w całej Polsce odbywają się ogólnopolskie działania policyjne ?Truck&Bus" mające na celu ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy. Akcja organizowana jest w ramach współpracy TISPOL - międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego policje drogowe z ponad dwudziestu krajów Europy. 

W czasie prowadzonych działań policjanci zwracają uwagę na prawidłowość świadczonych usług związanych z przewozem osób, ale też kontroli są poddawane pojazdy wykonujące transport towarów między innymi w aspekcie przestrzegania czasowych norm pracy, przeciążenie pojazdów, stanu technicznego, dokumentacji itp. 

Na kierowcach i przewoźnikach obsługujących przejazdy pasażerskie ciąży ogromna odpowiedzialność. Często to właśnie od ich kwalifikacji i rzetelności zależy zdrowie, a nawet życie innych uczestników ruchu drogowego. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE