Reklama

Trwa budowa nowych domów w Zielonkach pod Warszawą

Opublikowano:
Autor:

Trwa budowa nowych domów w Zielonkach pod Warszawą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W zakorkowanej Warszawie, borykającej się z problemem smogu, coraz trudniej znaleźć spokojne i wygodne miejsce do mieszkania. Rozwiązaniem jest wyprowadzka poza granicę stolicy - na przykład do Zielonki Wieś. Miejscowość znajduje się zaledwie 6 km od granic Warszawy, jest dobrze skomunikowana z miastem i właśnie budowane są tam nowoczesne domy jednorodzinne.

W zakorkowanej Warszawie, borykającej się z problemem smogu, coraz trudniej znaleźć spokojne i wygodne miejsce do mieszkania. Rozwiązaniem jest wyprowadzka poza granicę stolicy - na przykład do Zielonki Wieś. Miejscowość znajduje się zaledwie 6 km od granic Warszawy, jest dobrze skomunikowana z miastem i właśnie budowane są tam nowoczesne domy jednorodzinne.

Budowlańcy przystąpili do kolejnego etapu inwestycji, którą realizują w miejscowości Zielonki Wieś położonej niedaleko Warszawy. Od końca ubiegłego roku firma Forma Deweloper buduje tam jednorodzinne domy w zabudowie bliźniaczej. Łącznie powstaną cztery lokale mieszkalne. Nowi właściciele będą mogli wprowadzić się do nich już wczesną wiosną przyszłego roku.

Dom jednorodzinny - wykonanie stropu

Jeszcze w marcu ekipa budowlana zajmowała się budową ścian parteru. Minęły niespełna dwa miesiące, a mury inwestycji przy ulicy Białej Góry w Zielonkach Wieś nadal pną się do góry. I to jak! Obecnie budowlańcy zajmują się przygotowaniami do budowy stropu nad pierwszym piętrem.
Budynki oprócz parteru i pierwszego piętra będą też posiadały drugie piętro, na którym ma znajdować się poddasze użytkowe. Każdy nowy właściciel może je urządzić według własnego pomysłu oraz zgodnie z potrzebami swoimi i swojej rodziny.
Jedni może będą chcieli umieścić na drugim piętrze pokój gościnny, ale kto inny - salę muzyczną lub telewizyjną albo pracownię artystyczną. Miejsca jest dosyć, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia i oczywiście potrzeby domowników.

Na placu budowy domów w Zielonkach Wieś trwają przygotowania do wykonania stropu nad pierwszym piętrem.

Nowoczesny dom jednorodzinny


Porządny dom jednorodzinny powinien być też dobrze zaprojektowany. Jeżeli szukasz domu jednorodzinnego dla swojej rodziny to możesz mieć pewność, że te budowane przez Forma Deweloper są wygodne, przestronne i dobrze zaplanowane.
Każdy z domów jednorodzinnych, który powstaje w miejscowości Zielonki Wieś niedaleko Warszawy, ma prawie 150 metrów kwadratowych powierzchni. To idealny metraż - nie jest ani za mały, ani za duży!
Na parterze każdego domu znajdują się: przestronny salon z aneksem kuchennym, gabinet, toaleta i hol, a także garaż połączony z pomieszczeniem technicznym. Do garażu można wejść od strony podjazdu oraz ogrodu, który znajduje się na tyłach domu.

Wygodne rozwiązania dla rodziny - dom z pomysłem

Trzy sypialnie będą znajdować się na pierwszym piętrze każdego domu w Zielonki Wieś. Oprócz nich na tym poziomie powstaną też dwie łazienki. Dzięki temu domownicy nie będą musieli co rano denerwować się z powodu kolejki do tylko jednej łazienki.
Rodzice będą mogli korzystać z własnej łazienki, do której dostaną się ze swojej sypialni, przechodząc jedynie przez własną garderobą. Prawda, że jest to idealne rozwiązanie dla rodziny z dziećmi? Oczywiście! W domu jednorodzinnym muszą być dwie łazienki - odpowie z pewnością każda para, której dzieci co rano zajmują łazienkę na kilkanaście lub kilkadziesiąt minut.
Czy są to kilkulatki, czy nastolatki, to każdy rodzic zapewne ucieszy się z własnej łazienki. Może z niej spokojnie skorzystać rano, gdy spieszy się do pracy oraz wieczorem, gdy marzy jedynie o długiej, gorącej kąpieli.
Na pierwszym piętrze naszego jednorodzinnego domu powstanie również pralnia. Będzie tu miejsce na pralkę, suszarkę bębnową (kondensacyjną), deskę do prasowania, żelazko i oczywiście kosz na brudne ubrania. To oznacza, że rzeczy można wyprać, wysuszyć, wyprasować i złożyć w jednym pomieszczeniu - bez biegania z miską po całym domu, wieszania prania, zdejmowania i wyciągania deski z czeluści którejś z szaf. Korzystanie z pralni jest dużo wygodniejsze i znacznie zmniejsza bałagan w domu.

Budowa domów jednorodzinnych przy ulicy Białej Góry w miejscowości Zielonki Wieś potrwa do pierwszego kwartału 2020 roku.

Dom blisko Warszawy

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, a dokładnie cztery takie domy są najnowszą inwestycją firmy Forma Deweloper. Dlaczego zabudowa bliźniacza? Bo to najpopularniejsza obecnie forma budowy. Dlaczego dom jednorodzinny? Bo takich domów szukają klienci. Dlaczego Zielonki Wieś? Bo to spokojna, ale jednocześnie cały czas rozwijająca się miejscowość, położona zaledwie 6 km od granic Warszawy! To jedna z najlepszych lokalizacji na budowę domu jednorodzinnego blisko stolicy.
Ulica Białej Góry w Zielonkach Wieś to spokojna alejka, przy której znajdują się głównie domy jednorodzinne - starsze i nowe. Niedaleko są też sklepy, szkoła i przedszkole.

Zarezerwuj swój dom

Wiele szczegółowych informacji na temat inwestycji przy ulicy Białej Góry w miejscowości Zielonki Wieś można znaleźć na stronie internetowej firmy w zakładce lokale i ceny. Jest tu podany dokładna lokalizacja inwestycji z zabudową bliźniaczą, a także metraż lokali i rozkład pomieszczeń w każdym domu jednorodzinnym.
Obecnie jeden z czterech domów jest już zarezerwowany. Wolne są trzy pozostałe, ale ta sytuacja szybko może ulec zmianie. Zainteresowanie domami Forma Deweloper jest ogromne. Firma otrzymuje wiele zapytań o inwestycję - telefonicznych (+48 669 670 785) i mailowych (biuro@forma-deweloper.pl).

Tak będą wyglądać nowe domy jednorodzinne w miejscowości Zielonki Wieś. Nowi właściciele będą mogli się do nich wprowadzić wczesną wiosną przyszłego roku.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Forma Deweloper oferującą domy szeregowe w miejscowości Zielonki Wieś.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE