Reklama

Trwa Mikołajkowe szaleństwo w galerii! Zrobią kilometrowy łańcuch! [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Trwa Mikołajkowe szaleństwo w galerii! Zrobią kilometrowy łańcuch! [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już z samego rana MCH Stara Betoniarnia zamieniła się w małą Laponię. W rolę roześmianych, rezolutnych elfów wcieliły się dzieci z gostynińskich podstawówek, które z animuszem podjęły się lepienia słodkich i wypieków i... bicia rekordu w tworzeniu najdłuższego łańcucha w Gostyninie. Zarówno maluchy, organizatorzy, jak i pomysłodawcy nie mają chwili wytchnienia, ale przecież taki dzień zdarza się tylko raz w roku.

Już z samego rana MCH Stara Betoniarnia zamieniła się w małą Laponię. W rolę roześmianych, rezolutnych elfów wcieliły się dzieci z gostynińskich podstawówek, które z animuszem podjęły się lepienia słodkich i wypieków i... bicia rekordu w tworzeniu najdłuższego łańcucha w Gostyninie. Zarówno maluchy, organizatorzy, jak i pomysłodawcy nie mają chwili wytchnienia, ale przecież taki dzień zdarza się tylko raz w roku.

Mikołajki wystartowały o godz. 8:30. W zabawie udział biorą dzieci z klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3. Inicjatorem zabawy jest cukiernia "Świat Słodkich Inspiracji". Pociechy mają szansę spróbować własnych sił w pieczeniu słodkich ciasteczek, które uzupełnią bogactwo choinkowych ozdób, bądź trafią do brzuszków małych łakomczuszków. A skoro już o choince mowa, najważniejszym wyzwaniem dzisiejszego dnia, jest dla maluchów stworzenie najdłuższego świątecznego łańcucha. Organizatorzy przypuszczają, że wspólne dzieło może osiągnąć nawet kilometr długości! Planowo, impreza potrwać ma do godz. 16., więc wszystko jest możliwe. Rekordowej długości łańcuch już niebawem będzie można podziwiać w holu głównym galerii. 

Warto dodać, że sponsorami imprezy są: Agencja Auto-asysta, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej oraz gostyniński oddział Banku Credit Agricol. Swój udział w organizacji Mikołajek ma także Urząd Miasta oraz Miejskie Centrum Kultury i Zamek Gostyniński, które użyczyły krzeseł na tę okoliczność. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE