Reklama

Trwa weekend cudów, czyli Szlachetna Paczka w obiektywie!

Opublikowano:
Autor:

Trwa weekend cudów, czyli Szlachetna Paczka w obiektywie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Lubią ludzi, kochają pomagać i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych - finał drugiej edycji Szlachetnej Paczki w gostyniński wydaniu trwa w najlepsze. Dziś, Super W ruszyli z wizytami u najbardziej potrzebujących mieszkańców, przekazując im dary, które są czymś więcej niż świątecznym prezentem - to iskra, która rozpala nadzieje na lepsze jutro!

Lubią ludzi, kochają pomagać i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych - finał drugiej edycji Szlachetnej Paczki w gostyniński wydaniu trwa w najlepsze. Dziś, Super W ruszyli z wizytami u najbardziej potrzebujących mieszkańców, przekazując im dary, które są czymś więcej niż świątecznym prezentem - to iskra, która rozpala nadzieje na lepsze jutro!

Czternastu wolontariuszy, w tym jeden "rodzynek" otoczony płcią piękną: już od samego rana gostynińscy Super W żyją akcją, do której włączyli się po raz drugi. Zeszłoroczny debiut był przetarciem szlaków, teraz może być już tylko lepiej! W tym roku pomoc otrzymają łącznie 34 rodziny; różne historie, wspólny cel - uwierzyć, że życie może mieć swój nowy początek.

Dzisiaj wolontariusze po raz pierwszy tego roku zapukali do drzwi potrzebujących. Nie brakowało szczerych uśmiechów i łez wzruszenia, a jutro czeka nas kolejny zastrzyk emocji. Centrum dowodzenia Szlachetnej paczki jest Stara Betoniarnia, gdzie świąteczny klimat zdążył już wedrzeć się na dobre. Zresztą, sami zobaczcie!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE