Reklama

Trwa weekend cudów: Szlachetna Paczka po raz pierwszy w Gostyninie!

Opublikowano:
Autor:

Trwa weekend cudów: Szlachetna Paczka po raz pierwszy w Gostyninie!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku Gostynin dołączył do grona miast biorących udział w "Szlachetnej Paczce". Finał pierwszej edycji akcji odbywa się w Starej Betoniarni, dzięki wolontariuszom i darczyńcom pomoc otrzyma 26 rodzin.

W tym roku Gostynin dołączył do grona miast biorących udział w "Szlachetnej Paczce". Finał pierwszej edycji akcji odbywa się w Starej Betoniarni, dzięki wolontariuszom i darczyńcom pomoc otrzyma 26 rodzin.

Gostynińskim wolontariuszom przewodzi Paulina Stawicka. Dziś oraz jutro ekipa będzie miała pełne ręce roboty - rozmowy z darczyńcami, załadunek i rozładunek prezentów, a wszystko to, by na końcu ujrzeć bezcenne uśmiechy i łzy szczęścia obdarowanych rodzin. Darki trafią do rodzin prosto ze Starej Betoniarni, która tego weekendu otrzymała dodatkową funkcję -,magazynu Szlachetnej Paczki. 

- Dzięki ich wytężonej pracy i ofiarności Darczyńców najbliższe Boże Narodzenie zapisze się w pamięci potrzebujących rodzin na bardzo długo. Jest nam niezmiernie miło, że finał historycznej pierwszej edycji Szlachetnej Paczki w Gostyninie odbywa się właśnie w murach galerii Starej Betoniarni. Już dziś zachęcamy do udzielania pomocy potrzebującym w kolejnych latach. Darczyńców z wrażliwymi sercami nigdy za wiele - mówi prezes MCH, Rafał Różański.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE