Reklama

Trwa wyścig o życie Weroniki: zbiórka pieniędzy w parafii św. Marcina

Opublikowano:
Autor:

Trwa wyścig o życie Weroniki: zbiórka pieniędzy w parafii św. Marcina - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szansa na podjęcie walki z rakiem jest coraz bliżej. Dzięki licznym akcjom charytatywnym, na leczenie małej Weroniki z Gostynina udało się zebrać większość potrzebnej kwoty. Wciąż brakuje jednak ponad 130 tys. zł. W najbliższą niedzielę, 25 lutego w parafii pw. Św. Marcina odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz 2,5 chorej dziewczynki.

Szansa na podjęcie walki z rakiem jest coraz bliżej. Dzięki licznym akcjom charytatywnym, na leczenie małej Weroniki z Gostynina udało się zebrać większość potrzebnej kwoty. Wciąż brakuje jednak ponad 130 tys. zł. W najbliższą niedzielę, 25 lutego w parafii pw. Św. Marcina odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz 2,5 chorej dziewczynki.

Weronika ma 2,5 roku. Dziewczynka cierpi na neuroblastomę - nowotwór złośliwy, który każdego dnia wysysa z niej życie. Aby móc podjąć walkę z rakiem potrzebne jest 660 tys. zł. Jak na razie udało się zebrać 526 tys. zł, min dzięki kiermaszom i zbiórkom w gostynińskich placówkach oświatowych, akcji charytatywnego pokazu egzotycznych w MCH oraz akcji internetowej na stronie siepomaga,pl, gdzie można bezpośrednio przelać pieniądze na leczenie Weroniki. Szczegóły TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE