Reklama

Trzecioklasiści z wizytą na komendzie policji

Opublikowano:
Autor:

Trzecioklasiści z wizytą na komendzie policji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie klasy III ze Szkoły Podstawowej nr 3 złożyli wizytę gostynińskim policjantom. Dzieci zapoznały się z codzienną pracą funkcjonariuszy, obowiązkami służbowymi na poszczególnych stanowiskach i policyjnym wyposażeniem.

Uczniowie klasy III ze Szkoły Podstawowej nr 3 złożyli wizytę gostynińskim policjantom. Dzieci zapoznały się z codzienną pracą funkcjonariuszy, obowiązkami służbowymi na poszczególnych stanowiskach i policyjnym wyposażeniem.

W miniony poniedziałek w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie było gwarno i głośno za sprawą licznej grupy trzecioklasistów z SP nr 3. Dzieciaki zwiedziły budynek komendy policji, najciekawsze pomieszczenia i poznały, jak wygląda codzienne służba mundurowych. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję poznać ważną rolę oficera dyżurnego jednostki i przypomnieć sobie numer oraz sposób kontaktu z operatorem numeru alarmowego 112. Uczestnicy spotkania uzyskali odpowiedzi na wiele pytań zadawanych policjantom, poszerzyli również swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach.

- Z całą pewnością tego typu spotkania niosą ze sobą walor edukacyjny i podnoszą świadomość najmłodszych z zakresu bezpieczeństwa - mówi oficer prasowy KPP Gostynin, sierż.szt. Dorota Słomkowska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE