Trzy punkty Mazura w Warszawie

Opublikowano:

Trzy punkty Mazura w Warszawie - Zdjęcie główne

WiadomościW 3. kolejce IV Ligi Mazowieckiej seniorzy Mazura Gostynin wygrali 1:0 na wyjeździe z Drukarzem Warszawa i w tabeli z 7 punktami zajmują znakomite drugie miejsce. Mecz ułożył się po myśli trenera Waldemara Figurskiego.

Mazur dość szybko, bo w 29 minucie objął prowadzenie. Po akcji lewą stroną, piłkę w pole karne zagrał Bartłomiej Dębicki a do siatki Drukarza trafił Rafał Wilamowski. Dodać trzeba, że po jednym ze stałych fragmentów w 9 minucie głową w słupek bramki bronionej przez golkipera Mazura Adriana Raka trafił Damian Jakóbczak.

Mazur miał wiele sytuacji strzeleckich, jednak nie zostały wykorzystane. Doskonałą sytuację na podwyższenie na 2:0 zmarnował w 56 minucie również po kombinacyjnej zespołowej akcji Mateusz Ostrowski, który trafił w słupek. Na szczęście po dość emocjonującym meczu zwycięstwo Mazur utrzymał do końca.

W tabeli nasz zespół zajmuje znakomite trzecie miejsce, z 7 punktami,. Liderem jest Wisła II Płock, w niedziele natomiast rozgrywane będzie spotkanie Pogoni II Siedlce z liderem z poprzedniej kolejki – KS Łomianki. Kolejny mecz Mazura to spotkanie 4 kolejki, w środę 30 sierpnia 2017 r. o g. 17:00 na Stadionie MOSiR Gostynin z MKS Przasnysz.

Drukarz Warszawa – Mazur Gostynin 0:1

Bramka: 29' Rafał Wilamowski

Drukarz: Krzysztof Mazur – Kamil Kądziela, Marcin Kamiński, Przemysław Paliński, Damian Jakóbczak, Michał Knajdrowski, Duc Ngugen (53' Ahmed Toriola Ayodeji), Paweł Szczęch (53' Piotr Wołowicz) Damian Wojtulewicz (82' Mateusz Piwko), Bartosz Przyborek (53' Paweł Sikora), David Cusin; trener: Łukasz Staszczak

Mazur: Adrian Rak – Jarosław Kułaga, Patryk Matusiak, Piotr Dutkiewicz, Damian Popławski – Gracjan Sobczak (82' Michał Matecki), Bartłomiej Dębicki, Mateusz Ostrowski (74' Eryk Przybylski), Damian Surmak (90'+2' Sebastian Surmak) – Bartosz Wiśniewski, Rafał Wilamowski; trener: Waldemar Figurski żółte kartki: Cusin – Rak, Matecki, Rafał Wilamowski, trener: Waldemar Figurski.