Reklama

Trzynastolatka pierwszym gościem Tygodnia Bibliotek w Gostyninie [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Trzynastolatka pierwszym gościem Tygodnia Bibliotek w Gostyninie [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Gostyninie rozpoczął się od spotkań z Polą Zołoteńko, autorką książki ,,Gang Laptopa\". Patronem medialnym tego wydarzenia był portal Teraz Gostynin.

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Gostyninie rozpoczął się od spotkań z Polą Zołoteńko, autorką książki ,,Gang Laptopa". Patronem medialnym tego wydarzenia był portal Teraz Gostynin.

 

Pola Zołoteńko zadebiutowała jako pisarka w wieku zaledwie trzynastu lat. O tym, jak powstawała jej pierwsza książka i kiedy spodziewać się można ciągu dalszego, młoda autorka rozmawiała z uczniami jednej z siódmych klas Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Gimnazjalnymi oraz jednej z klas drugich gimnazjum Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Gimnazjalnymi.

Spotkania Poli Zołoteńko z gostynińską młodzieżą otworzyły tegoroczną edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w Gostyninie. Mieszkająca w Płocku Pola okazała się niezwykle otwartą osobą, z chęcią opowiadającą o swoich zamiłowaniach. Przyznała, że lubi sport (co nie może dziwić, skoro jest uczennicą klasy sportowej), książki (sama pisze, ale też bardzo dużo czyta), plastykę (jest autorką wszystkich ilustracji do „Gangu Laptopa”). Przyznała, które ze szkolnych przedmiotów lubi, a które jej „nie leżą”. 
Pytań na najróżniejsze tematy, często bardzo odległe od głównego tematu, podczas obu spotkań było wiele. Pola na wszystkie odpowiadała z uśmiechem na ustach, zjednując sobie tym samym sympatię młodych mieszkańców Gostynina. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE