Reklama

Reklama

Turniej Piłki Nożnej "ORLIK CUP 2020"

Opublikowano: 27 października 2020 09:16
Autor: J.C

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W turnieju rozgrywanym w Gostyninie na Orliku przy ul. Bema 23 udział wzięły 4 drużyny. Rywalizacja turniejowa przebiegała systemem "każdy z każdym". Czas gry 2x15min.

Reklama

W turnieju rozgrywanym w Gostyninie na Orliku przy ul. Bema 23 udział wzięły 4 drużyny. Rywalizacja turniejowa przebiegała systemem "każdy z każdym". Czas gry 2x15min.

Wyniki spotkań:
Amatorka C.F. - Wujas i Spółka 5:3
Białe Orły - Legendy Tigera 1:5
Legendy Tigera - Wujas i Spółka 5:0
Amatorka C.F. - Białe Orły 8:1
Białe Orły - Wujas i Spółka 5:3
Amatorka C.F. - Legendy Tigera 3:2

Klasyfikacja końcowa:

  1. Amatorka C.F.
  2. Legendy Tigera
  3. Białe Orły
  4. Wujas i Spółka

Wyróżnienia indywidualne:

  • Bartłomiej Kapturowski
  • (Amatorka C. F.) - król strzelców
  • Jakub Przybyszewski
  • (Legendy Tigera) - najlepszy bramkarz

Zwycięski zespół reprezentowali: Hubert Węglewski, Bartłomiej Kapturowski, Daniel Kaźmierczak, Gabriel Dubielak, Fabian Kaźmierczak, Denis Przybylski, Jakub Gątowski, Daniel Burakowski, Przemysław Kamiński, Dawid Lemański.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (13)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.