Reklama

Turniej piłki nożnej w ramach XXV finału WOŚP w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Turniej piłki nożnej w ramach XXV finału WOŚP w Gostyninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gostyninie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie oraz MKS „MAZUR” Gostynin pragną zaprosić wszystkich na turniej halowej piłki nożnej kat. junior U-19 w ramach XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję będzie można wesprzeć zarówno na boisku, jak i na trybunach.

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gostyninie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie oraz MKS ?MAZUR? Gostynin pragną zaprosić wszystkich na turniej halowej piłki nożnej kat. junior U-19 w ramach XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję będzie można wesprzeć zarówno na boisku, jak i na trybunach.

Turniej odbędzie się 15 stycznia (niedziela) o godzinie 9.30 w hali sportowej MOSiR w Gostyninie przy ul.Kutnowska 7. Zgłoszenia należy kierować na adres klubu (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 05-500 Gostynin ul. Sportowa 1 / mosir.gostynin@op.pl / tel. 24 235 33 97) do 12 stycznia. W turnieju udział może wziąć max. 6 drużyn, a o uczestnictwie w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Drużyny będą występować w pięcioosobowych składach (4 w polu+bramkarz). Maksymalna ilość zawodników w drużynie to 12 osób (w tym kierownictwo). W celu częściowego pokrycia kosztów organizacyjnych oraz prowiantu dla zawodników, uczestniczące drużyny uiszczą wpisowe w wysokości 150 zł./drużyna u organizatorów w dniu zawodów. Cztery pierwsze drużyny otrzymają puchary, pozostałe pamiątkowe dyplomy. Wyróżnienia indywidualne otrzymają: najlepszy zawodnik, najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz turnieju. W zawodach zastosowanie będą miały uproszczone przepisy halowej piłki nożnej przedstawione na odprawie technicznej. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju straty, szkody, inne wypadki losowe poniesione przez uczestników turnieju. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji spraw zawartych w uproszczonym regulaminie oraz zagadnień przedstawionych na odprawie technicznej. Zawodników obowiązują ważne badania lekarskie. Zawody prowadzone będą przez sędziów WS POZPN. Koszty przejazdu we własnym zakresie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE