Reklama

Uczennica "Jedynki" ze stypendium marszałka

Opublikowano:
Autor:

Uczennica "Jedynki" ze stypendium marszałka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Julia Dryńkowska, uczennica klasy VIIIa, Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie, po raz drugi otrzymała stypendium przyznane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie w ramach projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych − najlepsza inwestycja w człowieka”. Wybitne osiągnięcia edukacyjne Julii docenione zostały już w roku ubiegłym, kiedy to również przyznano jej nagrodę pieniężną.

Julia Dryńkowska, uczennica klasy VIIIa, Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie, po raz drugi otrzymała stypendium przyznane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie w ramach projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych − najlepsza inwestycja w człowieka”. Wybitne osiągnięcia edukacyjne Julii docenione zostały już w roku ubiegłym, kiedy to również przyznano jej nagrodę pieniężną.

Jak informuje Anna Pakulska z SP1, program jest skierowany do uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki i przedsiębiorczości, którzy w roku szkolnym 2019/2020 są uczniami klas VII i VIII szkól podstawowych oraz uczniami liceów ogólnokształcących na Mazowszu. Wartość stypendium wynosi 4900 zł. Stypendium ma charakter edukacyjny i może być przeznaczone na zakup m.in. sprzętu komputerowego, fachowej literatury, podstawowego wyposażenia miejsca nauki w domu, opłacenie uczestnictwa w zajęciach pozaszkolnych, kursach językowych oraz korzystania z internetu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE