Reklama

Reklama

Uczennica "Jedynki" ze stypendium marszałka

Opublikowano: pon, 3 lut 2020 14:42
Autor:

Uczennica "Jedynki" ze stypendium marszałka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Julia Dryńkowska, uczennica klasy VIIIa, Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie, po raz drugi otrzymała stypendium przyznane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie w ramach projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych − najlepsza inwestycja w człowieka”. Wybitne osiągnięcia edukacyjne Julii docenione zostały już w roku ubiegłym, kiedy to również przyznano jej nagrodę pieniężną.

Reklama

Julia Dryńkowska, uczennica klasy VIIIa, Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie, po raz drugi otrzymała stypendium przyznane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie w ramach projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych − najlepsza inwestycja w człowieka”. Wybitne osiągnięcia edukacyjne Julii docenione zostały już w roku ubiegłym, kiedy to również przyznano jej nagrodę pieniężną.

Jak informuje Anna Pakulska z SP1, program jest skierowany do uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki i przedsiębiorczości, którzy w roku szkolnym 2019/2020 są uczniami klas VII i VIII szkól podstawowych oraz uczniami liceów ogólnokształcących na Mazowszu. Wartość stypendium wynosi 4900 zł. Stypendium ma charakter edukacyjny i może być przeznaczone na zakup m.in. sprzętu komputerowego, fachowej literatury, podstawowego wyposażenia miejsca nauki w domu, opłacenie uczestnictwa w zajęciach pozaszkolnych, kursach językowych oraz korzystania z internetu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.