Reklama

Uczennica ze Zwolenia laureatką międzynarodowego konkursu plastycznego

Opublikowano:
Autor:

Uczennica ze Zwolenia laureatką międzynarodowego konkursu plastycznego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Patrycja Matuszewska ze Szkoły Podstawowej im. Leona Kruczkowskiego w Zwoleniu została wyróżniona w XII międzynarodowym konkursie plastycznym „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka".

Patrycja Matuszewska ze Szkoły Podstawowej im. Leona Kruczkowskiego w Zwoleniu została wyróżniona w XII międzynarodowym konkursie plastycznym ?S?wie?ty Jan Paweł II w oczach dziecka".

Rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku we współpracy z Wydziałem Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Dekanatem Bielskim, odbyło się w środę, 4 października.

Podczas tegorocznej edycji wpłynęło ponad dwa tysiące prac, które zilustrowały tegoroczne hasło konkursu i Dnia Papieskiego – „Jan Paweł II – Idźmy naprzód z nadzieją".

Wyróżnioną w kategorii III (klasy IV-VII) została uczennica ze Szkoły Podstawowej im. Leona Kruczkowskiego w Zwoleniu: Patrycja Matuszewska z klasy V, której nauczycielem plastyki jest mgr Łukasz Flejszer.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE