Reklama

Uczennice z LO wzięły udział w projekcie European Lab Nights

Opublikowano:
Autor:

Uczennice z LO wzięły udział w projekcie European Lab Nights - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu uczennice Liceum Ogólnokształcącego z Gostynina wyjechały do Niemiec, gdzie wzięły udział w spotkaniu organizacyjnym programu Erasmus + pt. „European Lab Nights”.

W ubiegłym tygodniu uczennice Liceum Ogólnokształcącego z Gostynina wyjechały do Niemiec, gdzie wzięły udział w spotkaniu organizacyjnym programu Erasmus + pt. ?European Lab Nights?.

Do spotkania doszło w szkole Bettine-von-Arnim Gesamtschule w mieście Langenfeld. Niemiecka szkoła koordynująca projekt zaprosiła uczniów Liceum Ogólnokształcącego z Gostynina oraz szkołę Lady Hawkins’ School z Kington w Wielkiej Brytanii. Gostynińską szkołę reprezentowały uczennice klasy I A: Weronika Łapińska oraz Malwina Piechocka ze szkolnym koordynatorem projektu Katarzyną Ambroziak. Dwa pierwsze dni młodzież spędziła w niemieckiej szkole, uczestnicząc w lekcjach, planując prace projektowe na przyszłość, obserwując eksperymenty chemiczne oraz biorąc udział w szkoleniu dotyczącego obsługiwania projektowej strony internetowej. Ostatniego dnia młodzież odwiedziła centrum informacyjne oraz teren fabryki koncernu Bayer w Leverkusen. Następnie zainteresowani zwiedzili Kolonię, a wieczorem obejrzeli musical ‘Bodyguard”, po którym uczennice z Gostynina razem z opiekunem wrócili do Polski nocnym pociągiem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE