Reklama

Uczniowie branży budowlanej z GCE na specjalnych szkoleniach

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie branży budowlanej z GCE na specjalnych szkoleniach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek odbyło się szkolenie dla uczniów szkoły GCE z branży budowlanej, przeprowadzone przez przedstawiciela firmy Xella Dominika Karwasa. Zajęcia odbyły się w ramach programu Akademia Murowania Silka, Ytong.

W poniedziałek odbyło się szkolenie dla uczniów szkoły GCE z branży budowlanej, przeprowadzone przez przedstawiciela firmy Xella Dominika Karwasa. Zajęcia odbyły się w ramach programu Akademia Murowania Silka, Ytong.

Szkolenie składało się z dwóch części, pierwsza z nich dotyczyła prezentacji systemów murowania, materiałów, wad najczęściej popełnianych przy wznoszeniu budynków oraz omówienia, jak im zapobiegać. Na drugiej części szkolenia odbył się praktyczny pokaz sposobów murowania.

W szkoleniu wzięło udział 43 uczniowie klas budowlanych technikum i zsz. Gostynińskie Centrum Edukacyjne od roku 2011 bierze udział w programie Xella Polska skierowanego do uczniów i nauczycieli szkół zasadniczych i technikum o profilu budowlanym. W ramach programu uczniowie zapoznają się z nowoczesnymi materiałami budowlanymi. Dzięki temu szkoła otrzymuje materiały edukacyjne tj: poradnik murowania, filmy na DVD, tablice edukacyjne itp. Uczestnictwo w programie daje nie tylko możliwość zapoznania uczestników z najciekawszymi technologiami, ale również wprowadzenie na rynek pracy absolwentów przygotowanych do wymagań dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej.

Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu, który jak wynika z relacji naszych absolwentów przydał się w poszukiwaniu pracy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE