Reklama

Uczniowie G2 odbyli ciekawą lekcję historii w Warszawie

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie G2 odbyli ciekawą lekcję historii w Warszawie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegły piątek uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie udali się do Warszawy z oczekiwaniem na interesującą lekcję historii. Na zakończenie wycieczki na gimnazjalistów czekała pewna atrakcja.

W ubiegły piątek uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie udali się do Warszawy z oczekiwaniem na interesującą lekcję historii. Na zakończenie wycieczki na gimnazjalistów czekała pewna atrakcja.

Uczniowie wraz z opiekunami dotarli do Warszawy bez przeszkód. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Młodzież z dużym zaciekawieniem zgłębiała wiedzę o interesujących, lecz również tragicznych wydarzeniach historycznych. Muzeum jest idealnym miejscem dla tych, którzy pragną lepiej poznać przeszłość i współczesną kulturę żydowską. Misją muzeum jest przywracanie i chronienie pamięci historii Żydów polskich. Po wizycie w muzeum i krótkiej podróży autokar zatrzymał się przed Stadionem Narodowym, gdzie na wycieczkowiczów czekała kolejna atrakcja, a mianowicie „Zimowy Narodowy”. Dzięki sprawnej organizacji całej imprezy lodowisko opanowane było tylko i wyłącznie przez uczniów gostynińskiego gimnazjum, by zwiększyć komfort i bezpieczeństwo ślizgających się gimnazjalistów. Wycieczka została zorganizowana przez nauczycielkę szkoły Ewę Zajączkowską oraz firmę Ban-Tur – Turystyka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE