Reklama

Uczniowie gostynińskich podstawówek mają już swoje szafki

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie gostynińskich podstawówek mają już swoje szafki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 40 tys. zł przeznaczyło miasto na szafki dla uczniów trzech gostynińskich szkół podstawowych. Plan został już w stu procentach zrealizowany w jednej z placówek, w pozostałych ukończenie zadania znajduje się na ostatniej prostej.

Ponad 40 tys. zł przeznaczyło miasto na szafki dla uczniów trzech gostynińskich szkół podstawowych. Plan został już w stu procentach zrealizowany w jednej z placówek, w pozostałych ukończenie zadania znajduje się na ostatniej prostej. 

We wrześniu wniosek o zakup szafek został pozytywnie zaopiniowany przez Komisję Edukacji, Kultury i Sportu oraz Komisji Spraw Obywatelskich. Plan zakładał zakup szafek dla 90 uczniów w Szkole Podstawowej nr 1, 120 uczniów w Szkole Podstawowej nr 3 oraz 140 w Szkole Podstawowej nr 5.

Jak wyjaśnia skarbnik miejska, Bożena Sokołowska, do tej pory zadanie w pełnym wymiarze (w kwocie 12 tys.zł) udało się zrealizować w SP5. Dla "Jedynki" miasto przekazało 15,3 tys. zł, póki co szkoła wykorzystała ok. 11 tys. zł, zaś z 16,2 tys. zł zainwestowanych na potrzeby SP3, placówka spożytkowała 12 tys. zł. Skarbnik podkreśla, że zadanie powinno zostać ukończone do końca grudnia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE