Reklama

Uczniowie Jedynki odwiedzili Wenecję i Biskupin [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie Jedynki odwiedzili Wenecję i Biskupin [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rodzice czekający na swoje dzieci – uczniów klas I a i III e Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie – przecierali oczy ze zdumienia, gdy zobaczyli zastęp łuczników i rycerzy. Taki był efekt „najazdu” na kramy z pamiątkami podczas wizyty w Biskupinie.

Rodzice czekający na swoje dzieci – uczniów klas I a i III e Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie – przecierali oczy ze zdumienia, gdy zobaczyli zastęp łuczników i rycerzy. Taki był efekt „najazdu” na kramy z pamiątkami podczas wizyty w Biskupinie.

Wizyta uczniów gostynińskiej Jedynki w Biskupinie rozpoczęła się od zwiedzenia Osady w towarzystwie przewodniczki, która bardzo komunikatywnie opowiadała o historii tego miejsca, dostosowując swój przekaz do percepcyjnych zdolności słuchaczy.
W jednej z chat odbyły się warsztaty, podczas których uczestnicy wycieczki przygotowali wzorowane na autentycznych zabytkach paciorki z kolorowej modeliny i mozaikowych oczek Naszyjnik wykonany własnymi rękami był wspaniałą pamiątką z zajęć.
Zanim dzieci dotarły do Biskupina, zatrzymały się w Wenecji, gdzie mieści się Muzeum Kolejki Wąskotorowej. Dzieci w tym niezwykłym miejscu wcielały się w role dróżników, maszynistów, ale przede wszystkim – pasażerów wąskotorowej kolejki, która przewiozła ich do Biskupina.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE