Reklama

Uczniowie piekli ciasta, by pomóc chorej Alicji

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie piekli ciasta, by pomóc chorej Alicji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Korytarze Szkoły Podstawowej nr 3 wypełniły zapachy słodkich wypieków. W dniach 15-16 listopada w placówce odbył się bowiem Charytatywny Kiermasz Ciast. Cel był szlachetny - pieniądze ze sprzedaży trafiły na konto fundacji „Się pomaga” dla poważnie chorej Alicji Brzezińskiej. Szkole udało się uzbierać prawie 4 tys. zł!

Korytarze Szkoły Podstawowej nr 3 wypełniły zapachy słodkich wypieków. W dniach 15-16 listopada w placówce odbył się bowiem Charytatywny Kiermasz Ciast. Cel był szlachetny - pieniądze ze sprzedaży ciast trafiły na konto fundacji „Się pomaga” dla poważnie chorej Alicji Brzezińskiej. Szkole udało się uzbierać prawie 4 tys. zł!

- Na stołach znalazło się mnóstwo różnych słodkości. Łezka w oku kreci się ze szczęścia, jak bardzo w tak trudnych chwilach możemy się zjednoczyć i wspólnie robić coś dobrego. Drodzy Rodzice i Kochani uczniowie, to dzięki WAM tak wysoka kwota jaką jest 3999 zł. trafiło. Brakuje jeszcze wiele funduszy, ale dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu choć trochę zwiększyła się nadzieja na powrót Ali do zdrowia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się mniej lub więcej do zebrania tak pokaźnej kwoty! Warto pomagać! Dobro powraca! - czytamy na stronie szkoły. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE