Reklama

Uczniowie PUL-u wraz z policją patrolują miasto

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie PUL-u wraz z policją patrolują miasto - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na ulicach Gostynina pojawiły się mieszane patrole, w skład których wchodzą mundurowi funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego PUL w Gostyninie.Na ulicach Gostynina pojawiły się mieszane patrole, w skład których wchodzą mundurowi funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Płocku i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego PUL w Gostyninie.

Na ulicach Gostynina pojawiły się mieszane patrole, w skład których wchodzą mundurowi funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego PUL w Gostyninie.

 

„Młodzieżowe patrole obywatelskie” to profilaktyczny projekt KPP Gostynin i I LO PUL Gostynin, dzięki któremu uczniowie szkoły mundurowej mogą przekonać się osobiście, na czym polega specyfika służby patrolowej. Mogą nie tylko poznać codzienne obowiązki policjanta, ale również uczestniczyć w różnych akcjach profilaktycznych.

Podzieleni na grupy licealiści trafili pod opiekę dzielnicowych i policjantów ruchu drogowego. Mają asystować policjantom w ich codziennych obowiązkach służbowych. Każdy z patrolów przed wymarszem na ulice miasta odbyć musi odprawę służbową.

Pierwszy zastępca komendanta powiatowego policji w Gostyninie nadkom. Radosław Romanowski, który witał licealistów w pierwszym dniu wspólnych patroli, który wyraził zadowolenie z aktywnej postawy młodych ludzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE