Reklama

Uczniowie Trójki uczcili Międzynarodowy Dzień Rodzin

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie Trójki uczcili Międzynarodowy Dzień Rodzin - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W klasach 4-6 przeprowadzone zostały zajęcia poświęcone wartościom związanym z rodziną, a przy szkolnej stołówce otwarta została wystawa prac plastycznych poświęconych rodzinie.

W klasach 4-6 przeprowadzone zostały zajęcia poświęcone wartościom związanym z rodziną, a przy szkolnej stołówce otwarta została wystawa prac plastycznych poświęconych rodzinie.

Międzynarodowy Dzień Rodzin to doskonała okazja, aby przypomnieć dzieciom, jak ważnymi wartościami w życiu każdego człowieka są dom i rodzina. To właśnie był przewodni motyw zajęć, które z okazji święta rodziny przeprowadzone zostały w klasach 4-6 Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Gimnazjalnymi. Prowadzący zajęcia podkreślali, że w życiu młodego człowieka rodzina to wartość najwyższa; tłumaczyli, jak należy kształtować właściwe postawy, miłość o współodpowiedzialność za rodzinę.
Pod czujnym okiem Eweliny Balcerzak, Moniki Zaremby, Katarzyny Kondraciuk i Magdaleny Marciniak dzieci przygotowały prace plastyczne, na których przedstawiły swoich najbliższych, podkreślając wartości, jakie według nich najbardziej wiążą się z życiem rodzinnym. Wystawa, którą podziwiać można przy szkolnej stołówce, cieszy się sporym zainteresowaniem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE