Reklama

Reklama

Uczniowie z Gimnazjum nr 1 nagrodzeni w konkursie

Opublikowano: pt, 23 wrz 2016 09:31
Autor:

Uczniowie z Gimnazjum nr 1 nagrodzeni w konkursie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Młodzież z Gimnazjum nr 1 im Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie zajęła III miejsce w Ogólnopolskim konkursie na plakat edukacyjny pt ,,Odnawialne Źródła Energii w naszym środowisku’’.

Reklama

Młodzież z Gimnazjum nr 1 im Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie zajęła III miejsce w Ogólnopolskim konkursie na plakat edukacyjny pt ,,Odnawialne Źródła Energii w naszym środowisku??.

Uczniowie gostynińskiej szkoły pod opieką Urszuli Karpińskiej i Marioli Lewandowskiej wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie na plakat edukacyjny organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych. Plakat pt. „Źródła energii” zajął III miejsce w konkursie. Projekt wykonały uczennice: Weronika Justyńska i Karolina Kuźnicka, które przedstawiły wady i zalety odnawialnych źródeł energii oraz wyjaśniły zagrożenia wynikające z wytwarzania energii. Wyróżnienie w konkursie otrzymał plakat pt. „Odnawialne źródła energii w naszym środowisku”, wykonany przez: Weronikę Zduńczyk, Michalinę Durme i Łukasza Staniszewskiego. Uczniowie wyjaśnili czym jest efekt cieplarniany oraz omówili wpływ zanieczyszczenia środowiska na zdrowie człowieka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.