Reklama

Uczniowie z Lucienia zobaczyli plan filmowy serialu ,,Ojciec Mateusz'

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie z Lucienia zobaczyli plan filmowy serialu ,,Ojciec Mateusz' - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu uczniowie ZSPiG w Lucieniu uczestniczyli w wyciecze zorganizowanej przez Agnieszkę Ozimkiewicz. Dzieci razem z nauczycielami wybrali się na plan serialu ,,Ojciec Mateusz’’.

W ubiegłym tygodniu uczniowie ZSPiG w Lucieniu uczestniczyli w wyciecze zorganizowanej przez Agnieszkę Ozimkiewicz. Dzieci razem z nauczycielami wybrali się na plan serialu ,,Ojciec Mateusz??.

Celem wycieczki była realizacja zagadnień z edukacji medialnej. Uczestnicy wyjazdu mieli niepowtarzalną okazję zwiedzić serialową plebanię, jaka w rzeczywistości znajduje się na osiedlu Radość w Warszawie oraz porozmawiać z aktorami, m. in. z Arturem Żmijewskim, Piotrem Polkiem, Rafałem Cieszyńskim,  Kingą Preis, Arturem Pontkiem, Aleksandrą Górską, czy Michałem Pielą. Uczniowie zrobili sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia i otrzymali autografy. W ramach podziękowania za możliwość wejścia na plan serialu, aktorzy otrzymali kubki z wizerunkiem szkoły w Lucieniu. Później uczestnicy wyjazdu mieli okazję do zwiedzenia Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych – największego państwowego producenta filmowego w Polsce. Wejście do hali zdjęciowej pozwoliło im lepiej poznać tajniki powstawania filmów, reklam czy teledysków. Na koniec wycieczki uczestnicy udali się do Muzeum Fryderyka Chopina, któe znajduje się w Zamku Ostrogskich. Tam największą atrakcją okazała się być multimedialna część wystawy, dzięki której zwiedzający mogli odkrywać i przeżywać ekspozycję, sami wybierając tempo i kolejność zwiedzania.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE