Reklama

Uczniowie z Lucienia zwiedzili Komendę Straży Pożarnej

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie z Lucienia zwiedzili Komendę Straży Pożarnej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu uczniowie Gimnazjum w Lucieniu biorący udział w projekcie „Edukacja medialna jako narzędzie projektowania właściwych zachowań społecznych i zdrowotnych” w ramach rządowego programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła” zwiedzili Komendę Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie.

W ubiegłym tygodniu uczniowie Gimnazjum w Lucieniu biorący udział w projekcie ?Edukacja medialna jako narzędzie projektowania właściwych zachowań społecznych i zdrowotnych? w ramach rządowego programu ?Bezpieczna i przyjazna szkoła? zwiedzili Komendę Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie.

Uczniowie mogli z bliska przyjrzeć się pracy strażaków, zapoznać się ze sprzętem ratowniczym i przede wszystkim porozmawiać na temat bezpieczeństwa. Młodzież z zainteresowaniem słuchała różnych ciekawostek związanych ze służbą strażaka, a także o sposobach rekrutacji i przebiegu nauki w szkołach pożarniczych. Uczniowie zostali zapoznani ze wszystkimi zagadnieniami w bardzo ciekawy i przystępny sposób przez kpt.  Michała Borkowskiego oraz komendanta bryg. Romana Kossobudzkiego. Wszyscy uczestnicy wycieczki zgodnie przyznali, że była ona bardzo interesująca i pouczająca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE