Reklama

Uczniowie z Niemiec zwiedzili Gostynin

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie z Niemiec zwiedzili Gostynin - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek do Gostynina przybyli uczniowie i nauczyciele z niemieckiej szkoły muzycznej. Goście z Langenfeld spędzili swój czas m. in. na zwiedzaniu i poznawaniu miasta.

W czwartek do Gostynina przybyli uczniowie i nauczyciele z niemieckiej szkoły muzycznej. Goście z Langenfeld spędzili swój czas m. in. na zwiedzaniu i poznawaniu miasta.

Goście z partnerskiego miasta Langenfeld przybyli na zaproszenie Miejskiej Szkoły Muzycznej. Podczas pobytu w opiece nad młodzieżą pomagał dyrektor szkoły muzycznej Andrzej Sitek wraz z nauczycielami: Urszulą Lasocką oraz Jakubem Gajdeckim. W piątek uczniowie oraz nauczyciele z Niemiec odwiedzili Urząd Miasta, gdzie wszystkich zgromadzonych przywitał burmistrz Paweł Kalinowski oraz sekretarz Hanna Adamska. Na spotkaniu włodarz miasta opowiedział o Gostyninie oraz wyraził nadzieję, że w ubiegłym roku to gostynińska szkoła pojawi się w Niemczech. Na zakończenie goście otrzymali drobne upominki. Oprócz wizyty w Urzędzie Miasta, niemieccy goście mieli możliwość zwiedzenia Gostynina, natomiast w sobotę wzięli udział we wspólnym koncercie z uczniami z Miejskiej Szkoły Muzycznej w Gostyninie. Na koniec pobytu młodzież zwiedziła pałac w Sannikach oraz Warszawę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE