Reklama

UKS FEA Łąck na podium Halowego Turnieju o Puchar Wójta!

Opublikowano:
Autor:

UKS FEA Łąck na podium Halowego Turnieju o Puchar Wójta! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zbigniewa Białeckiego odbył się 25 listopada w Łącku. Pomysłodawcą i organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Football Education Łąck przy wsparciu finansowym Gminy w ramach realizacji zadania publicznego ,, Upowszechnianie Kultury Fizycznej i Sportu w roku 2017 na terenie Gminy Łąck”. UKS FEA Łąck zajęła ostatecznie 3. miejsce, najlepsi okazali się zawodnicy Wisły Płock.

I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zbigniewa Białeckiego odbył się 25 listopada w Łącku. Pomysłodawcą i organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Football Education Łąck przy wsparciu finansowym Gminy w ramach realizacji zadania publicznego ,, Upowszechnianie Kultury Fizycznej i Sportu w roku 2017 na terenie Gminy Łąck?. UKS FEA Łąck zajęła ostatecznie 3. miejsce, najlepsi okazali się zawodnicy Wisły Płock.

I Turniej Halowej Piłki Nożnej w Łącku miał charakter uroczystego wydarzenia połączonego z rywalizacją na boisku i doskonałą zabawą. Do Łącka zawitały zacne drużyny! Podczas inauguracji w rzędach wraz z trenerami gotowi do gry stali młodzi piłkarze SSM Wisły Płock, KS Stoczniowiec Płock, KS Kutno, a także KS Polonia Warszawa, Gwardii Warszawa i LKS Chlebnia . FEA Łąck reprezentowały dwie drużyny. Zawody otworzył i przywitał przybyłe drużyny Prezes UKS FEA Łąck Pan Marcin Mofina, a następnie głos zabrał Wójt Gminy Pan Zbigniew Białecki. Prawdziwe emocje nastąpiły, gdy na boisku pojawili się piłkarze! W turnieju wzięło udział osiem drużyn , które zagrały systemem każdy z każdym , po 12 minut. Za zwycięstwo drużyna otrzymywała 3 punkty, za remis 1, za porażkę 0. W sumie odbyło 28 piłkarskich spotkań, które przyniosły niesamowite wrażenia i wspaniałe bramki.
Od pierwszego gwizdka rywalizacja była zacięta, a młodzi zawodnicy wkładali całe serca w grę. Choć to dopiero dziecięcy futbol , to mecze stały na bardzo dobrym poziomie. Padało wiele remisowych wyników, a niekiedy losy meczów ważyły się w ostatnich sekundach . Budziło to wiele emocji. Nie zabrakło uśmiechu u małych piłkarzy, widoczne były także łzy i sportowa złość. Nad prawidłowym przebiegiem meczu, przestrzeganiem zasad gry czuwało trzech sędziów POZPN. Organizatorzy zapewnili także profesjonalną opiekę medyczną.
Oczywiście zgodnie z tradycją gościnności przybyłym drużyną był zapewniony ciepły obiad, przygotowany w szkolnej stołówce, a także słodki poczęstunek, o który zadbali rodzice zawodników FEA Łąck. Serdeczne podziękowania kierujemy w Państwa stronę. Oprawa muzyczna potęgowała klimat piłkarskiego święta.
Po zaciętej rywalizacji toczonej zgodnie z zasadą fair play pierwsze miejsce zajęła drużyna SSM Wisła Płock, drugie miejsce Gwardia Warszawa, trzecie- Football Education Academy Łąck I, czwarte- LKS Chlebnia, piąte- Football Education Academy Łąck II, szóste -KS Polonia Warszawa, siódme- KS Kutno i ósme- KS Stoczniowiec Płock.
Upragniony Puchar Wójta Gminy Łąck, miło nam poinformować, otrzymała drużyna SSM Wisła Płock! Serdecznie gratulujemy. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, które osobiście wręczył Wójt Gminy Łąck Pan Zbigniew Białecki. Pierwsze trzy miejsca zostały uhonorowane medalami, koronacji dokonali Pan Zbigniew Białecki oraz Pani Edyta Kalwas.
Przyznano również nagrody indywidualne w postaci statuetek oraz książek.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Oliwier Myszkowski z drużyny FEA Łąck I
Najlepszym bramkarzem Oliwier Błaszczak zawodnik SSM Wisły Płock
Królem strzelców ogłoszono Jakuba Serwacha,także zawodnika SSM Wisły Płock
To wielkie wyróżnienie..

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą postawę sportową
Ponadto dziękujemy Panu Zbigniewowi Białeckiemu za objęcie honorowego patronatu nad turniejem, podziękowania składamy także na ręce wszystkich, którzy ofiarowali pomoc w organizacji tego piłkarskiego wydarzenia.
Mamy nadzieję, iż udało się nam udowodnić, że nie istnieje lepszy sposób na integrację społeczności lokalnej niż sportowa rywalizacja.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE