Reklama

UKS Zwoleń-Team w ulicznym Pucharze Polski

Opublikowano:
Autor:

UKS Zwoleń-Team w ulicznym Pucharze Polski  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Deszczowa pogoda w niedzielę nie ominęła i Osiecznicy (woj. dolnośląskie), gdzie odbył się kolejny etap Ulicznego Pucharu Polski sponsorowanego przez Powerslide.

Deszczowa pogoda w niedzielę nie ominęła i Osiecznicy (woj. dolnośląskie), gdzie odbył się kolejny etap Ulicznego Pucharu Polski sponsorowanego przez Powerslide. 

Zawodnicy oprócz walki z własnymi słabościami i rywalami zmagali się też z trudami jazdy po mokrej nawierzchni co było dużym wyzwaniem. 

Najlepiej w tych warunkach na dystansie 16 km poradził sobie Łukasz Flejszer z U.K.S. Zwoleń-Team, który oderwał się na starcie od rywali i po samotnej 16 kilometrowej jeździe wygrał ze sporą przewagą - ponad 3 minut - nad utytułowanymi zawodnikami: Markiem Zgrzywą i Jakubem Kościuk. 

Wśród Pań, w kategorii K14 trzecie miejsca zajęła Maja Michalska z U.K.S. Zwoleń-Team, która na 100 metrów przed metą na mokrej nawierzchni zaliczyła upadek i tym samym straciła pierwsze miejsca w open kobiet, natomiast w kat. M14 czwarte miejsce zdobył Mateusz Chojnacki (U.K.S. Zwoleń-Team) i piąte miejsce w kat. K14 przypadło Adriannie Kafarskiej /U.K.S. Zwoleń-Team/.


Tradycyjnie w Osiecznicy dużym powodzeniem cieszył się również wyścig dzieci na dystansie 2km, w którym zwyciężyła w kat. open Klaudia Tyszkiewicz /U.K.S. Zwoleń-Team/.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE