Reklama

Ul. Rewekanta w niełasce radnych? Decyzje ws. remontu zapadną na komisji

Opublikowano:
Autor:

Ul. Rewekanta w niełasce radnych? Decyzje ws. remontu zapadną na komisji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z odzewem Urzędu Miasta spotkał się apel mieszkańców ul. Rewekanta opublikowany wczoraj na naszych łamach. Magistrat twierdzi, że kwestia remontu utknęła w martwym punkcie, gdyż spotkała się z dezaprobatą radnych. O przyszłości ulicy więcej wiadomo będzie po najbliższej Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu.

Z odzewem Urzędu Miasta spotkał się apel mieszkańców ul. Rewekanta opublikowany wczoraj na naszych łamach. Magistrat twierdzi, że kwestia remontu utknęła w martwym punkcie, gdyż spotkała się z dezaprobatą radnych. O przyszłości ulicy więcej wiadomo będzie po najbliższej Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu.

Przypomnijmy, że mieszkańcy ul. Rewekanta już od kilkunastu lat borykają się z fatalnym stanem nawierzchni.

W oświadczeniu UM czytamy, że: w ubiegłym roku po odbytym spotkaniu z mieszkańcami ul.Rewekanta w Gostyninie burmistrz zwrócił się do Rady Miejskiej o zabezpieczenie środków finansowych w budżecie Miasta na wykup terenów prywatnych, przez które przebiega aktualnie ulica Rewekanta. Zdaniem urzędników, wniosek nie zyskał aprobaty rajców.

Temat zostanie poruszony na najbliższej Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu. Jeśli tym razem radni przychylą się do podjęcia kroków w celu modernizacji ulicy, pozostaną kwestie: wykupienia terenów pod drogę, opracowania projektu budowy oraz ogłoszenia projektu przetargu na wykonanie inwestycji. Czy mieszkańcy ul. Rewekanta wreszcie będą mogli odetchnąć z ulgą? Sprawę będziemy monitorować.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE