Reklama

Ulewny deszcz nie zepsuł Dnia Rodziny [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Ulewny deszcz nie zepsuł Dnia Rodziny [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To miała być doskonała zabawa dla całych rodzin i była... Chociaż zamiast na świeżym powietrzu zaczęła się w holu Miejskiego Centrum Handlowego Stara Betoniarnia, uczestnicy Dnia Rodziny mieli powody do zadowolenia.

To miała być doskonała zabawa dla całych rodzin i była... Chociaż zamiast na świeżym powietrzu zaczęła się w holu Miejskiego Centrum Handlowego Stara Betoniarnia, uczestnicy Dnia Rodziny mieli powody do zadowolenia.

Impreza zorganizowana została przez punkty opieki „Bajkowy zakątek” i „Zaczarowana kraina” oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Zabawa miała rozpocząć się o godzinie 15.00, ale wtedy właśnie nad Gostyninem rozszalał się deszcz. Na szczęście hol Miejskiego Centrum Handlowego Stara Betoniarnia jest na tyle duży, że można było przenieść do niego sporą część przygotowanych przez organizatorów atrakcji – pokaz kuglarstwa, zabawy z balonami, eksperymenty chemiczne, mini-salon kosmetyczny (malowanie twarzy), kącik fryzjerski czy przygotowane przez Państwową Straż Pożarną pokazy ratownictwa przedmedycznego. 
A kiedy po deszczu pozostało już tylko wspomnienie, chętni mogli wyjść na dwór, aby skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, trampolin, czy przyjrzeć się z bliska samochodom używanym przez straż pożarną do gaszenia pożarów i do pomocy przy wyciąganiu ofiar wypadków drogowych zakleszczonych we wrakach samochodów. Impreza była niezwykle udana i nikt nie miał prawa narzekać na brak atrakcji.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE