Reklama

Ulica Dybanka doczeka się remontu. Jeszcze w tym roku

Opublikowano:
Autor:

Ulica Dybanka doczeka się remontu. Jeszcze w tym roku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Paweł Kalinowski podpisał umowę na opracowanie projektu modernizacji w ulicy Dybanka. Prace powinny zostać zakończone do 14 grudnia 2018 roku.

Burmistrz Paweł Kalinowski podpisał umowę na opracowanie projektu modernizacji w ulicy Dybanka. Prace powinny zostać zakończone do 14 grudnia 2018 roku.

Dokumentacja projektowo-kosztorysowa dotyczy odcinka między ulicami Górną i Zazamcze. Ma uwzględniać między innymi: wykonanie bitumicznej nawierzchni z krawężnikami, które dostosowane zostaną do potrzeb osób niepełnosprawnych, wykonanie chodników i odwodnienia oraz oświetlenia ulicznego, a także dostosowanie istniejących studzienek.
Dzięki remontowi ulicy Dybanka poprawić się powinno bezpieczeństwo korzystających z niej mieszkańców Gostynina. Dotyczy to kierowców samochodów, ale nade wszystko tzw. niechronionych uczestników ruchu drogowego czyli pieszych oraz kierowców rowerów i motorowerów. A także wszystkich, którzy korzystają z uroków lasu na Dybance oraz Jeziora Bratoszewo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE