Reklama

Ulica Kraśnica będzie utwardzona. Później wyremontowana

Opublikowano:
Autor:

Ulica Kraśnica będzie utwardzona. Później wyremontowana - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas marcowych obrad komisji rozwoju gospodarczego i budżetu radni postanowili przeznaczyć 20 tysięcy złotych na utwardzenie ulicy Kraśnica.

Podczas marcowych obrad komisji rozwoju gospodarczego i budżetu radni postanowili przeznaczyć 20 tysięcy złotych na utwardzenie ulicy Kraśnica.

Mieszkańcy ulicy Kraśnica o budowę drogi walczą już od 25 lat. W trakcie roztopów gruntowa droga jest całkowicie nieprzejezdna. Dotarcie służb ratowniczych jest w takim przypadku absolutnie niemożliwe. Nic dziwnego, że często odmawiają przyjazdu. Ludzie obawiają się, że taka sytuacja doprowadzić może w końcu do tragedii.
Niedawno na ulicy Kraśnica pojawiła się ekipa Telewizyjnego Kuriera Mazowieckiego, która przygotowała reportaż poświęcony problemom mieszkańców. Okazało się, że brakuje im nie tylko dobrej drogi, ale również chodnika, oświetlenia i kanalizacji.
W budżecie na 2018 rok zabezpieczone zostały pieniądze na wykup gruntów pod budowę drogi. Wartość całej inwestycji szacowana jest na kilka milionów złotych.
Zanim wykupione zostaną grunty pod budowę nowej drogi i rozpoczną się prace przy niej, obecna nawierzchnia ulicy Kraśnica ma zostać utwardzona. Radni przeznaczyli na ten cel 20 tysięcy złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE