Reklama

Umowy podpisane: remont ul. Mikulskiego i Kościelnej tuż tuż

Opublikowano:
Autor:

Umowy podpisane: remont ul. Mikulskiego i Kościelnej tuż tuż - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiadomo już kto zajmie się remontem ulic: Mikulskiego (dawniej Rewekanta) i Kościelnej. Dziś burmistrz podpisał z wykonawcami umowy na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych.

Wiadomo już kto zajmie się remontem ulic: Mikulskiego (dawniej Rewekanta) i Kościelnej. Dziś burmistrz podpisał z wykonawcami umowy na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych. 

Przygotowanie dokumentacji projektowej dla ulicy Mikulskiego (dawniej Rewekanta) powierzono firmie HOL-BUD Sp. z o.o.. Opracowana dokumentacja obejmować będzie: budowę drogi o nawierzchni bitumicznej na podbudowie z kruszywa łamanego; budowę zjazdów; utwardzenie poboczy; szczegółową niwelację z nawiązaniem do terenów sąsiadujących; odwodnienie – odprowadzenie wód deszczowych powierzchniowo poprzez zastosowanie spadków poprzecznych na istniejące pobocza w granicach własności działki inwestora.

Natomiast umowa na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla modernizacji ul. Kościelnej, została zawarta z Panią Anną Grenda-Wołków, prowadzącą działalność pod nazwą Biuro Projektów Budowlanych w Toruniu. Zawierać będzie: frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej i wykonanie warstwy ścieralnej drogi, z krawężnikami na ławach betonowych dostosowanymi dla osób niepełnosprawnych w miejscach przejść dla pieszych; chodniki z kostki betonowej; zatoki postojowe z kostki betonowej i płyt ażurowych; frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej i wykonanie warstwy ścieralnej parkingu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE