Reklama

Unieważniona uchwała: burmistrz chce rozwiać wątpliwości

Opublikowano:
Autor:

Unieważniona uchwała: burmistrz chce rozwiać wątpliwości - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawa uchylenia uchwały o Budżecie Obywatelskim znów odbija się głośnym echem. Jak pisaliśmy wcześniej, radni IdG obwiniają za niekompetencje zespół urzędników biorących udział w pracach nad projektem uchwały. Urzędnicy zaś odpowiadają, iż to radni przyczynili się do jej unieważnienia poprzez lekceważenie uwag Zespołu Prawnego podczas prac komisyjnych. Dziś oficjalny komunikat w sprawie wydał Burmistrz Miasta Gostynina - Paweł Kalinowski.

Sprawa uchylenia uchwały o Budżecie Obywatelskim znów odbija się głośnym echem. Jak pisaliśmy wcześniej, radni IdG obwiniają za niekompetencje zespół urzędników biorących udział w pracach nad projektem uchwały. Urzędnicy zaś odpowiadają, iż to radni przyczynili się do jej unieważnienia poprzez lekceważenie uwag Zespołu Prawnego podczas prac komisyjnych. Dziś oficjalny komunikat w sprawie wydał Burmistrz Miasta Gostynina - Paweł Kalinowski.

Szanowni Państwo,
aby przerwać niekończący się spór dotyczący unieważnienia Uchwały Rady Miasta w Gostyninie z dnia  31 maja 2017 w sprawie przeprowadzenia na terenie Gminy Miasta Gostynina konsultacji społecznych w  sprawie Budżetu Obywatelskiego jako części budżetu miasta na 2018 r. informuję i jednocześnie  przypominam władzom "Inicjatywy dla Gostynina", iż Zespół Prawny Urzędu Miasta w Gostyninie  informował Radnych, że projekt, który został poddany pod głosowanie jest niezgodny z prawem. W związku z powyższym projekt nie zyskał akceptacji Zespołu Prawnego i rzecz jasna NIE ZOSTAŁ ZAPARAFOWANY przez Prawnika. Mimo tego Radni (głównie Inicjatywy dla Gostynina) podjęli uchwałę,  którą w konsekwencji unieważnił Wojewoda Mazowiecki.

Paweł Kalinowski
Burmistrz Miasta Gostynina

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE