Reklama

Urzędnicy z wizytą w firmie Port Service w Gdańsku

Opublikowano:
Autor:

Urzędnicy z wizytą w firmie Port Service w Gdańsku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z realizacją przez firmę Port Service Sp. z o.o zadania pn. „Odbiór i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych z nieruchomości położonej przy ulicy Ziejkowej w Gostyninie” Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski wraz z pracownikami Urzędu Miasta w dniu 30 sierpnia br. odbył wizytę w siedzibie firmy Port Service Sp. z o.o. w Gdańsku.

W związku z realizacją przez firmę Port Service Sp. z o.o zadania pn. „Odbiór i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych z nieruchomości położonej przy ulicy Ziejkowej w Gostyninie” Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski wraz z pracownikami Urzędu Miasta w dniu 30 sierpnia br. odbył wizytę w siedzibie firmy Port Service Sp. z o.o. w Gdańsku.

Podczas spotkania został omówiony postęp dotychczasowych prac i ustalony plan dalszych działań wynikających z zawartej umowy. 

Ponadto Burmistrz wraz z pracownikami został zapoznany z procesem technologicznym termicznego przekształcania odpadów niebezpiecznych, które odbierane są m.in. z terenu miasta Gostynina.

Dostarczane odpady unieszkodliwiane są na bieżąco przez spalenie w instalacji Termicznej Obróbki Odpadów. Nadzór nad procesem prowadzony jest przez wykwalifikowanych pracowników oraz specjalistyczną aparaturę 24 godziny na dobę. Wszystkie działania mające na celu unieszkodliwienie odpadów prowadzone są z zachowaniem obowiązujących przepisów.

Źródło: UM Gostynina

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE