Reklama

Utalentowana Trójka

Opublikowano:
Autor:

Utalentowana Trójka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 8 marca był w SP3 prawdziwym świętem: rozśpiewanym, roztańczonym i niezwykle kolorowym. Tego dnia odbyła się kolejna już edycja szkolnego przeglądu talentów. W tym roku uczestnicy konkursu nie rywalizowali o statuetki i miejsca na podium, wszyscy zostali nagrodzeni za ogromny talent, odwagę i chęć, by podzielić się swoją pasją z innymi.


8 marca był w SP3 prawdziwym świętem: rozśpiewanym, roztańczonym i niezwykle kolorowym. Tego dnia odbyła się kolejna już edycja szkolnego przeglądu talentów. W tym roku uczestnicy konkursu nie rywalizowali o statuetki i miejsca na podium, wszyscy zostali nagrodzeni za ogromny talent, odwagę i chęć, by podzielić się swoją pasją z innymi.

Nie oznacza to jednak, że artyści nie byli obserwowani, wręcz przeciwnie: ich występy oceniali goście – specjaliści w poszczególnych dziedzinach. Artystom plastykom, czyli Basi Kępowicz, Filipowi Godlewskiemu, Olivii Wyeth, Amelii Kopiec, Zosi Głuszek, Antoninie Pietrzak i Agacie Brzezowskiej bacznie przyglądał się pan Krzysztof Koper. Grę na instrumentach, którą zaprezentowali: Amelka Korpowska, Rafał Czura, Paulinka Rusak i Kuba Bartosiak, oceniła pani Katarzyna Lisicka ze Szkoły Muzycznej w Gostyninie. Z niezwykłymi pokazami tanecznymi Mai Sosnowskiej, Igi Krawczyk, Gabrysi Motyki, Amelki Kopruckiej, Karoliny Humańskiej i Ani Pospieszyńskiej zmierzyła się pani Iwona Markus. Najsilniejsza reprezentacja śpiewających uczestników (Julka Ciarka, Ania Kaźmierska, Weronika Rudzińska, Marysia Romanowska, Max Dobrowolski, Kacper Lewandowski, Igor Tyrajski, Natasza Pisarska, Oliwia Możdżeń, Hania Kaczmarek, Kacper Zaremba, Kasia Myszkowska i Agnieszka Strojecka) otrzymała cenne wskazówki od Dyrektora Szkoły pana Adama Matyszewskiego. Oprócz wymienionych wyżej, na imprezie gościliśmy również panie wicedyrektor: Małgorzatę Krajewską i Beatę Wasiak-Grudzińską, reprezentujące Radę Rodziców panie: Anetę Rudzińską i Marlenę Rutkowską, a także wielu rodziców i dziadków dumnych ze swoich pociech. Występy zachwyciły i poderwały do zabawy publiczność. Z pewnością każdy miał swojego faworyta lub faworytkę, ale nie na rywalizacji, lecz wspaniałej zabawie najbardziej nam zależało. A tej z pewnością nie zabrakło. W tym miejscu trzeba wymienić niezastąpione wodzirejki imprezy: Gabrysię Trojanowską i Emilkę Brodę, które przy wsparciu Kingi Augustyniak i Ewy Gajewskiej porwały nas do wspólnego karaoke, udowadniając, że wszyscy mamy talent do wspaniałej zabawy. Ta uroczystość nie byłaby tak udana, gdyby nie pomoc wielu osób - Michała Bartosiaka, wsparcie Rady Rodziców i sponsora. Wielu rodziców zaangażowało się w przygotowanie uczestników do profesjonalnych występów. Wreszcie wielkie dzięki dla Was, drodzy artyści - uczestnicy tegorocznego przeglądu, jesteście utalentowani i wspaniali! Organizatorki: Małgorzata Dylewska, Agnieszka Golus, Marta Czarnecka, Agnieszka Śniechowska

Tekst: Marta Czarnecka
Fot. Cezary Zalewski

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE