Reklama

Uwaga! "Dłuuugie piątki" na targowisku Starej Betoniarni

Opublikowano:
Autor:

Uwaga! "Dłuuugie piątki" na targowisku Starej Betoniarni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już od 30 marca Miejskie Centrum Handlowe Stara Betoniarnia wydłuża czas handlu na Targowisku Miejskim. W ramach projektu pod nazwą "Dłuuugie piątki", w każdy piątek handel na większości stanowiskach w hali oraz pod wiatą MCH będzie trwał aż do godz. 18.00.

Już od 30 marca Miejskie Centrum Handlowe Stara Betoniarnia wydłuża czas handlu na Targowisku Miejskim. W ramach projektu pod nazwą "Dłuuugie piątki", w każdy piątek handel na większości stanowiskach w hali oraz pod wiatą MCH będzie trwał aż do godz. 18.00.

Tym samym MCH umożliwia wykonanie zakupów przez osoby pracujące do godzin popołudniowych.

- Z nami ubierzesz siebie i swoją rodzinę "od stóp do głów". Znajdziesz u nas punkty firmowe znanych producentów wędlin, pieczywa i ciast. Codziennie świeże warzywa i owoce, również od miejscowych producentów, duży wybór kwiatów i krzewów. Ponadto polecamy: wysokiej jakości polską pościel, firany, obrusy, akcesoria kuchenne, art gospodarstwa domowego i wiele, wiele innych - zachęca Miejskie Centrum Handlowe. 

Prezes galerii zapewnia, że robiąc zakupy na terenie Centrum klienci są bezpieczni. Pełny komfort oraz monitoring terenu wokół i wewnątrz obiektu zapewnia firma Viper. Galera gwarantuje również: obszerny i bezpłatny parking, około 110 punktów handlowo – usługowych działających na terenie Centrum, a także cykliczne eventy, kiermasze i promocje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE