Reklama

Uwaga, konkurs! Do wygrania bilety na Koncert Wiedeński! [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, konkurs! Do wygrania bilety na Koncert Wiedeński! [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już 23 lutego w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się Gala Wiedeńska, podczas której zagrają wirtuozi skrzypiec i fortepianu oraz obdarzonych wspaniałymi głosami solistów operowych. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa. Z tej okazji redakcja przygotowała dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na koncert.

Już 23 lutego w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się Gala Wiedeńska, podczas której zagrają wirtuozi skrzypiec i fortepianu oraz obdarzonych wspaniałymi głosami solistów operowych. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa. Z tej okazji redakcja przygotowała dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na koncert.

Aby wziąć udział w konkursie należy polubić post na naszym facebookowym profilu. Spośród wszystkich "lajków" redakcja wylosuje dwie osoby, które otrzymają po 2 bilety na Koncert Wiedeński. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w piątek, 9 lutego. Bilety będą czekać na zwycięzców w Miejskim Centrum Kultury. Do dzieła!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE