Reklama

Uwaga! Woda w gminie Szczawin jest już zdatna do picia

Opublikowano:
Autor:

Uwaga! Woda w gminie Szczawin jest już zdatna do picia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gostyninie, po zapoznaniu się z przedstawionymi przez Gminę Szczawin Kościelny wynikami badań, próbek wody pobranych 22 października 2018 roku stwierdza, ze woda z wodociągu publicznego Suserz, gm Szczawin Kościelny spełnia wymagania mikrobiologiczne. Oznacza to, że woda nadaje się do spożycia przez ludzi.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gostyninie, po zapoznaniu się z przedstawionymi przez Gminę Szczawin Kościelny wynikami badań, próbek wody pobranych 22 października 2018 roku stwierdza, ze woda z wodociągu publicznego Suserz, gm Szczawin Kościelny spełnia wymagania mikrobiologiczne. Oznacza to, że woda nadaje się do spożycia przez ludzi.

Wodociąg w Suserzu zaopatruje w wodę miejscowości: Suserz, Helenów Słupski, Holendry. Dobrów, Kamieniec, Kaźmierków, Mellerów, W itoldów, Pieryszew, Trębki, W ola Trębska, Helenów Trębski, Swoboda, Teodorów, Białka, Stefanów, Józefków, Krzymów, Modrzew. Lubieniek. Osowia, Tuliska, Budki Suserskie, Adamów, Słup, Janki, Cborążek, Gołaś, Luszczanów, Szczawin Borowy Kolonia, Waliszew, Sewerynów, Szcza w inek

Info: UG Szczawin Kościelny

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE