Reklama

VII sparkatiada, czyli sportowe zmagania przedszkolaków

Opublikowano:
Autor:

VII sparkatiada, czyli sportowe zmagania przedszkolaków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegły piątek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował w hali przy ul. Kutnowskiej „VII Spartakiadę Przedszkolaków”. Wśród okrzyków radości, w sportowych zmaganiach wzięły udział kilkuosobowe drużyny małych zawodników z gostynińskich przedszkoli, którym towarzyszyli opiekunowie, kibice i rodzice.

W ubiegły piątek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował w hali przy ul. Kutnowskiej ?VII Spartakiadę Przedszkolaków?. Wśród okrzyków radości, w sportowych zmaganiach wzięły udział kilkuosobowe drużyny małych zawodników z gostynińskich przedszkoli, którym towarzyszyli opiekunowie, kibice i rodzice.

Każda drużyna wyróżniała się jednolitym kolorem stroju sportowego, a rywalizacja odbyła się w różnych konkurencjach dostosowanych do wieku i możliwości dzieci. Atmosfera w czasie imprezy była wspaniała, a na twarzach dzieci gościł uśmiech i zadowolenie. Podczas imprezy, dzieciaki otrzymały słodkie upominki, które w imieniu Burmistrza wręczyła Pani Magdalena Świderska – Naczelnik Wydziału Promocji Miasta i Ochrony Zdrowia.

Zwieńczeniem wszystkich konkurencji było wręczenie dyplomów i pucharów. Ponieważ wszystkie dzieci wykazały się dużą sprawnością fizyczną, przestrzegały zasad zdrowej rywalizacji i wspaniale się bawiły współpracując w drużynie, to wszystkie drużyny z gostynińskich przedszkoli otrzymały z puchary i dyplomy, a każdy zawodnik pamiątkową przypinkę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE