Reklama

Reklama

"W drodze do sukcesu": prawie 150 tys. zł dla SP3

Opublikowano: czw, 25 maj 2017 10:48
Autor:

"W drodze do sukcesu": prawie 150 tys. zł dla SP3 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 146 tys. zł wsparcia finansowego z Europejskiego Funduszu w ramach programu edukacyjnego "W drodze do sukcesu" otrzyma Szkoła Podstawowa nr 3.

Reklama

146 tys. zł wsparcia finansowego z Europejskiego Funduszu w ramach programu edukacyjnego "W drodze do sukcesu" otrzyma Szkoła Podstawowa nr 3.

Planowana wartość projektu wynosi ok. 175 tys. zł, szkoła otrzyma dofinansowanie w wysokości 146 tys. zł. Projekt będzie realizowany w latach szkolnych: 2017/2018 i 2018/2019

W ramach projektu, wsparciem obejmiemy uczniów klas 4-6 w zakresie podnoszenia ich kompetencji kluczowych oraz zawodowych. Wsparcie w postaci dodatkowych, bezpłatnych zajęć z matematyki, informatyki, przyrody oraz języka niemieckiego otrzyma łącznie 108 uczniów placówki. Ponadto 4 nauczycieli zostanie przeszkolonych w zakresie prowadzenia zajęć przy wykorzystaniu nowoczesnych metod nauczania.

Co więcej, wyposażona zostaną sale: matematyczna, informatyczna oraz przyrodnicze w nowoczesne narzędzia dydaktyczne - planuje się przeznaczyć na ten cel ok.: 58 tys. zł, w całości ze środków unijnych. Dzięki temu placówka zostanie doposażona w nowoczesny sprzęt, który pozwoli uczynić naukę w Szkole Podstawowej nr 3 przyjemniejszą i bardziej efektywną.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.