Reklama

W Gostyninie będzie Strefa Ekonomiczna! Pierwsze kroki już podjęte

Opublikowano:
Autor:

W Gostyninie będzie Strefa Ekonomiczna! Pierwsze kroki już podjęte - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości We wrześniu burmistrz Paweł Kalinowski odbył oficjalne rozmowy z przedstawicielami Agencji Rozwoju Przemysłu. Cel spotkania? Omówienie warunków przystąpienia Gostynina do strefy ekonomicznej!. Podczas ostatniej sesji Radni jednogłośnie przyjęli pomysł włączenia działki przy ul. Kowalskiej do strefy i wydaje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

We wrześniu burmistrz Paweł Kalinowski odbył oficjalne rozmowy z przedstawicielami Agencji Rozwoju Przemysłu. Cel spotkania? Omówienie warunków przystąpienia Gostynina do strefy ekonomicznej!. Podczas ostatniej sesji Radni jednogłośnie przyjęli pomysł włączenia działki przy ul. Kowalskiej do strefy i wydaje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Na wczorajszej sesji Radni Miejscy podjęli uchwałę dotyczącą wyrażenia zgody na włączenie miejskiej działki przy ulicy Kowalskiej do Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. jest spółką Skarbu Państwa i wspiera polskie przedsiębiorstwa w prowadzeniu i rozwijaniu działalności. ARP zarządza dwiema Specjalnymi Strefami Ekonomicznymi: Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK MIELEC i Tarnobrzeską Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK WISŁOSAN. Włodarz miasta ma nadzieję, że wszystkie podjęte działania przyczynią się do zachęcenia przedsiębiorców w inwestowanie i rozwijanie działalności w Gostyninie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE